4

3

2

1

Nasz adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

 1a

 Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom  Ogólnopolskiego Konkursu "Hi, hello, good morning" organizowanego w Przedszkolu Nr 214 im. Janiny Krzemińskiej przez nauczycieli zespołu eTwinning.

Gratulujemy kreatywnych i różnorodnych  pomysłów !

hello

2a

 Wyróżniono prace z następujących placówek oświatowych:

- Przedszkole nr 5 w Opocznie 

- Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole i Szkoła Podstawowa NOVUM w Wołominie

- Niepubliczne Przedszkole Europejskie  "Akademia Dziecka" w Świdnicy 

- Samorządowe Przedszkole nr 5 "Słoneczna Kraina Smoka Wawelskiego " w Krakowie

- Przedszkole nr 287 "Piotrusia Pana" w Warszawie

- Brytyjskie Przedszkole Matematyczne "Fun&Match" w Szczecinie

- Oddziały Przedszkolne przy ZSS nr 5 w Dąbrowie Górniczej

- Niepubliczne Przedszkole Polsko - Angielskie "Oxford House" w Żywcu

- Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Jagodniku oddział "O"

- Przedszkole "Pod Magnolią" w Krakowie

- Miejskie Przedszkole nr 2 w Oławie

- Przedszkole Publiczne w Kątach Wrocławskich

- Przedszkole nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Mysłowicach 

- Przedszkole Sióstr Boromeuszek w Kępnie 

- Niepubliczne Katolickie Przedszkole św. Jadwigi Królowej w Bydgoszczy

- Przedszkole przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Dłutowie

- Przedszkole Miejskie nr 6 w Gorzowie Wielkopolskim 

- Przedszkole Niepubliczne "Odkrywcy Talentów" w Lublinie

 

3a  

 Wyniki ogólnopolskiego konkursu  plastycznego

pt. ,,Mój Słoń Elmer”

1b

zorganizowanego przez Przedszkole Nr 214 im. Janiny Krzemińskiej w Warszawie

1a

W dniu  20.05.2016 r. komisja oceniająca w składzie

  • Anna Witkowska- nauczyciel (ocena pod kątem kreatywności)
  • Anna Michalec – nauczyciel (ocena pod kątem samodzielności wykonania pracy)
  • Ewelina Pstrągowska – nauczyciel ( ocena pod kątem artyzmu)
  • Joanna Stachoń- nauczyciel (ocena pod kątem rodzaju materiału plastycznego)

spośród 38 nadesłanych prac wyłoniła następujących zwycięzców: 

2a

GRUPA DZIECI 3 - letnich

I miejsce: LENA STAŃCZYK

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE przy Sz.P. nr 357, Warszawa opiekun: Urszula Szczukiewicz

II miejsce: ANNA BEDNARZ

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA PUBLICZNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE filia KRAINA ELFÓW, Biłgoraj opiekun: Ewa Muzyka

III miejsce: JULIA KOWALCZUK

CENTRUM ROZWOJU DZIECKA, Bielsk Podlaski  opiekun: Magdalena Podłęcka

3a

GRUPA DZIECI 4 - letnich

I miejsce: JULIA D.

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 10, Police opiekun: Dorota Wojnicz

II miejsce: OLGA K.

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 81, Białystok opiekun: Agnieszka Sawicka

III miejsce: GABRIEL K.

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE KUBUŚ PUCHATEK I PRZYJACIELE, Świdnik opiekun: Piotr Mitura

4a

GRUPA DZIECI 5 i 6- letnich

I miejsce: MAGDALENA M.

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE MOJE PRZEDSZKOLE, Kraków opiekun: Dorota Gajda

II miejsce: KAMIL W.

PRZEDSZKOLE SPECJALNE przy SOSW, Kłecko opiekun: Magdalena Szczygielska

III miejsce: KRZYSZTOF B.

PRZEDSZKOLE BAJKA,  Biłgoraj opiekun: Karolina Porwoł

5a

Laureaci konkursu otrzymają nagrody i dyplomy, a opiekunowie podziękowania za przygotowanie dzieci do konkursu. Nagrody zostaną wysłane pocztą, a dyplomy i podziękowania otrzymacie Państwo pocztą elektroniczną.

6a

8a

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom za zainteresowanie naszym konkursem.