Dnia 17 grudnia odbyło się w naszej grupie spotkanie wigilijne z rodzicami.

Podobny obraz

Na ten szczególny dzień przedszkolaki z naszej grupy przygotowały krótki występ dla  najbliższych.
Wystrojeni w przepiękne stroje powitaliśmy gości wierszem:

W świątecznym nastroju,
z uśmiechem radości,
witamy w przedszkolu,
naszych miłych Gości.
Jak, co roku o tej porze,
Święta do nas się zbliżają,
 Z tej okazji przedszkolaki niespodziankę dla Was mają.

wigilia misie 4 latki01

wigilia misie 4 latki02

Później przyszedł czas na zaprezentowanie piosenki i wierszyka o świątecznym drzewku, które tego dnia pięknie ozdabiało naszą salę. Drzewko, tak jak i my czekało, aż znajdą się pod nim upominki od Świętego Mikołaja. W oczekiwaniu na Świętego z brodą zaśpiewaliśmy rodzicom piosenkę o Mikołaju, a następnie przygotowaliśmy dla niego prezent i schowaliśmy pod choinką. W świątecznym upominku dla Mikołaja znalazły się: " na rozgrzanie sok od babci, ciepły szalik, para kapci, a na dobry porost brody - waniliowe lody". Był to też dobry moment, aby zaprosić przybyłych gości do wspólnej zabawy w rytm świątecznej muzyki. Wspólnie z rodzicami bawiliśmy się w mikołajowe zaprzęgi oraz we wspólne pakowanie prezentów.

wigilia misie 4 latki03Na zakończenie naszego występu zatańczyliśmy dla rodziców zimowy taniec do piosenki " Tupu, tup po śniegu" i zaprosiliśmy do wspólnego  śpiewania kolęd: "Dzisiaj w Betlejem", "Wsród nocnej ciszy", " Przybieżeli do Betlejem" oraz "Świeć gwiazdeczko, świeć". Złożyliśmy rodzicom najserdeczniejsze, świąteczne życzenia i wspólnie zasiedliśmy do poczęstunku.

wigilia misie 4 latki04

Nagle, w drzwiach pojawił się wyczekiwany przez nas Święty Mikołaj z dużym workiem prezentów. A, że Misie cały rok grzeczne były,  to na prezent zasłużyły. Mikołaj bardzo dobrze wiedział, jak sprawić, aby na naszych buziach pojawił się szeroki uśmiech .

Podobny obraz

Dziękujemy Rodzicom za liczne przybycie i  wspólnie spędzony czas  !!!