23 września odbyły się zajęcia otwarte "Jesień na wesoło" z okazji Festynu Jesiennego organizowanego w naszym przedszkolu :)

Pierwszą częścią imprezy było zaprezentowanie się dzieci przed rodzicami podczas śpiewania piosenki "Kolorowe listki" połączone z elementem inscenizacyjnym - co zostało nagrodzone gromkimi brawami. Następnie przeszliśmy do zabaw dzieci i rodziców w naszej przedszkolnej sali. Tańce przy muzyce, zabawy z chustą animacyjną, masażyki i przechodzenie pod tunelem 'zrobionym z rodziców' bardzo rozbawiło nie tylko przedszkolaków ale i rodziców. Po zabawach integracyjnych w sali wszystkie dzieci wraz z rodzicami świetnie bawiły się w ogrodzie podczas zabaw i tańców prowadzonych przez zespół. Nie zabrakło również wyśmienitego poczęstunku. Dobre humory dopisywały :)

Fotorelacja poniżej:

festyn jesienny1

festyn jesienny2

festyn jesienny3

festyn jesienny4

festyn jesienny5

festyn jesienny6